Wykrywanie podsłuchów

Nasze usługi są na rynku od kilkunastu lat, dzięki temu zebraliśmy doświadczenie oraz sprzęt pozwalający  nam na pracę która rzeczywiście daje miarodajne efekty. Nie jesteśmy kolejną z firm naciągającą ludzi na wykrywanie podsłuchów za pomocą kija i wykrywacza z allegro za 50 zł. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Usługa wykrywania to nie tylko włączenie urządzeń i czekanie na efekty ale przeszukiwanie ręcznie każdego pomieszczenia oraz  przedmiotu w którym można ukryć podsłuch. Stosujemy specjalistyczne urządzenia takie jak OSCOR – po zakończeniu Naszych prac zleceniodawca dostaje od Nas wydruk oraz raport czynności jakich się podjęliśmy.

Nasze usługi obejmują przeszukiwanie pomieszczeń, pojazdów, analizę telefonów komórkowych, tabletów i komputerów. Wykrywamy – podsłuchy analogowe i cyfrowe, lokalizatory GPS, rejestratory audio, mikro kamery i oprogramowanie szpiegowskie.

Nasze usługi kierujemy do firm i osób prywatnych, chcących zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji. Przed każdym zleceniem przeprowadzamy krótki wywiad ze zleceniodawcą w celu ustalenia w jaki sposób wyciekły dane i na co mamy zwrócić uwagę w Naszych czynnościach. Zawsze staramy się jak najbezpieczniej omówić szczegóły i naszych prac związanych z wykrywanie podsłuchów.

Zapewniamy pełną dyskrecje oraz profesjonalizm. Koszty usługi mogą zmienić się wraz ze zleceniem