Skip to main content

Nieuczciwa konkurencja

Poczucie bezkarności, wprowadzanie towaru bez certyfikatów, naruszanie tajemnicy służbowej.

Znajdziemy dowody

Nieuczciwa konkurencja - Usługa, która pomoże Ci zapobiec przebiegłym działaniom ze strony konkurencji.

Konkurencja, żeby zdobyć przewagę na rynku, coraz częściej posuwa się do nielegalnych kroków. Rodzajów jest co najmniej kilka: począwszy od prowadzenia działalności gospodarczej bez rejestracji poprzez naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, a skończywszy na wprowadzaniu do obrotu produktów bez odpowiednich oznaczeń czy certyfikatów, a to ma bezpośredni wpływ na poziom obrotów i wizerunek Twojej firmy. Pomijając koszty związane z prowadzeniem działalności, jak również czas i pieniądze związane z uzyskaniem odpowiednich certyfikatów nieuczciwi „przedsiębiorcy” są w stanie oferować podobny lub taki sam produkt w dużo niższej cenie.

Zależy nam na bezpieczeństwie Twojej firmy

Od początku naszej współpracy, będziemy w stałym kontakcie i na bieżąco będziemy informować o postępie prac. Po zakończeniu naszej pracy, otrzymasz Raport z zebranymi materiałami. Dzięki naszym usługom możesz zyskać przewagę nad konkurencją.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy. Sprawdź nasze inne usługi:

Detektywi z Warszawy do Twojej dyspozycji
Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Sprawy rozwodowe

Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza? Nasi detektywi pomogą Ci odkryć prawdę. Zgromadzić dowody, które, będą mogły być wykorzystane w Sądzie. Zaufaj detektywom z Warszawy,

Wywiad Gospodarczy

Głównym zadaniem wywiadu gospodarczego jest sprawdzenie osób i mienia. Działamy w sposób legalny i zgodny z prawek, a dostarczane przez nas informacje zawsze pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Nieuczciwa konkurencja

W dzisiejszych czasach konkurencja stosuje bardzo często nielegalne ruchy, by tylko zaszkodzić w prowadzeniu firmy. Pomagamy pozyskać dowody, które pozwolą skutecznie chronić Twój biznes.

Ustalenia

Ustalenia - Detektyw Warszawa. Ustalenie adresu zamieszkania, sprawdzanie opieki nad dzieckiem i wiele więcej.

Wykrywanie podsłuchów

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów. Lokalizacja GPS i wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt.

Weryfikacja pracownika

Sprawdzimy, czy Twój pracownik jest lojalny wobec Ciebie. Dowiedz się, czy nie wyprowadza poufnych danych z firmy.

Tylko 4 kroki do realizacji zadań

Kontakt

Skontaktuj się z nami korzystając z maila lub telefonu. Nakreśl nam problem, a my przygotujemy zakres działań.

Spotkanie

Podczas naszego spotkania, szczegółowo omówimy Państwa sprawę. Przedstawimy wycenę i przejdziemy do kolejnego kroku.

Umowa

Po akceptacji warunków, przechodzimy do podpisania umowy. Umowa pozwala zabezpieczyć interesy obu stron. Po podpisaniu umowy przechodzimy do realizacji zlecenia.

Realizacja

Czas na realizację zlecenia, wynika z określonego planu działania. Podczas realizacji zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Po zakończeniu pracy, otrzymają Państwo od nas szczegółowe sprawozdanie.