Skip to main content

Wywiad Gospodarczy – Detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo Twojej firmy - Korzyści dla Twojej firmy.

Dla Ciebie i Twojej firmy.

Sprawy gospodarcze, a rozwój firmy.

Wywiad gospodarczy, służy by wykryć i zapobiec zagrożeniom z zewnątrz i wewnątrz. Daje, także możliwość zdobycia przewagi nad konkurencją. Warto wiedzieć, że wywiad gospodarczy, a szpiegostwo gospodarcze, to dwie różne rzeczy. Otóż szpiegostwo gospodarcze, w dużej mierze polega na nielegalnym pozyskiwaniu informacji, jak wiemy może skończyć się postępowaniem karnym.

Nasza agencja dostarcza informacji w sposób legalny i zgodny z prawem. Wiele informacji znajduje się w Internecie, jednak trzeba wiedzieć gdzie szukać. Kiedy informacje z Internetu, nie są wystarczające wtedy należy użyć innych środków, takich jak obserwacja, czy wywiad.

Zależy nam na bezpieczeństwie Twojej firmy

Od początku naszej współpracy, będziemy w stałym kontakcie i na bieżąco będziemy informować o postępie prac. Po zakończeniu naszej pracy, otrzymasz Raport z zebranymi materiałami. Dzięki naszym usługom możesz zyskać przewagę nad konkurencją.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy. Sprawdź nasze inne usługi:

Detektywi z Warszawy do Twojej dyspozycji
Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Sprawy rozwodowe

Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza? Nasi detektywi pomogą Ci odkryć prawdę. Zgromadzić dowody, które, będą mogły być wykorzystane w Sądzie. Zaufaj detektywom z Warszawy,

Wywiad Gospodarczy

Głównym zadaniem wywiadu gospodarczego jest sprawdzenie osób i mienia. Działamy w sposób legalny i zgodny z prawek, a dostarczane przez nas informacje zawsze pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Nieuczciwa konkurencja

W dzisiejszych czasach konkurencja stosuje bardzo często nielegalne ruchy, by tylko zaszkodzić w prowadzeniu firmy. Pomagamy pozyskać dowody, które pozwolą skutecznie chronić Twój biznes.

Ustalenia

Ustalenia - Detektyw Warszawa. Ustalenie adresu zamieszkania, sprawdzanie opieki nad dzieckiem i wiele więcej.

Wykrywanie podsłuchów

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów. Lokalizacja GPS i wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt.

Weryfikacja pracownika

Sprawdzimy, czy Twój pracownik jest lojalny wobec Ciebie. Dowiedz się, czy nie wyprowadza poufnych danych z firmy.

Tylko 4 kroki do realizacji zadań

Kontakt

Skontaktuj się z nami korzystając z maila lub telefonu. Nakreśl nam problem, a my przygotujemy zakres działań.

Spotkanie

Podczas naszego spotkania, szczegółowo omówimy Państwa sprawę. Przedstawimy wycenę i przejdziemy do kolejnego kroku.

Umowa

Po akceptacji warunków, przechodzimy do podpisania umowy. Umowa pozwala zabezpieczyć interesy obu stron. Po podpisaniu umowy przechodzimy do realizacji zlecenia.

Realizacja

Czas na realizację zlecenia, wynika z określonego planu działania. Podczas realizacji zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Po zakończeniu pracy, otrzymają Państwo od nas szczegółowe sprawozdanie.