Skip to main content

Sprawy rozwodowe – Detektyw Warszawa

Profesjonalizm, dyskrecja i gwarancja ustalenia prawdy.

Ustalenia, dowody i sprawy rozwodowe.

Rozwiązaliśmy ponad 200 spraw rodzinnych.

W dzisiejszych czasach coraz częściej partnerzy posuwają się do zdrady. Często takie doświadczenie prowadzi do rozstania i rozwodu. Skuteczne wykrycie zdrady, wiąże się z wieloletnim doświadczeniem detektywów. Detektywi z agencji wykrywanie360, posiadają odpowiednią wiedzę by złapać zdradzającego partnera na gorącym uczynku. Ponadto, zawsze chętnie doradzimy jak zachować się podczas sprawy sądowej i jakich argumentów użyć. Nasza agencja działa kompleksowo. Współpracujemy z adwokatami, a także radcami prawnymi. Zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i dyskrecji naszym klientom, jest dla nas rzeczą priorytetową.

Skuteczność w działaniu i dyskrecja.

Zakończenie naszych działań skutkuje przedstawieniem udokumentowanego sprawozdania, wraz z materiałami dowodowymi. Taki dokument można wykorzystać w sprawie rozwodowej. Jeśli będzie potrzeba, nasi detektywi mogą wystąpić przed sądem w charakterze świadka.

Detektywi z Warszawy do Twojej dyspozycji
Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Sprawy rozwodowe

Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza? Nasi detektywi pomogą Ci odkryć prawdę. Zgromadzić dowody, które, będą mogły być wykorzystane w Sądzie. Zaufaj detektywom z Warszawy,

Wywiad Gospodarczy

Głównym zadaniem wywiadu gospodarczego jest sprawdzenie osób i mienia. Działamy w sposób legalny i zgodny z prawek, a dostarczane przez nas informacje zawsze pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Nieuczciwa konkurencja

W dzisiejszych czasach konkurencja stosuje bardzo często nielegalne ruchy, by tylko zaszkodzić w prowadzeniu firmy. Pomagamy pozyskać dowody, które pozwolą skutecznie chronić Twój biznes.

Ustalenia

Ustalenia - Detektyw Warszawa. Ustalenie adresu zamieszkania, sprawdzanie opieki nad dzieckiem i wiele więcej.

Wykrywanie podsłuchów

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów. Lokalizacja GPS i wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt.

Weryfikacja pracownika

Sprawdzimy, czy Twój pracownik jest lojalny wobec Ciebie. Dowiedz się, czy nie wyprowadza poufnych danych z firmy.

Tylko 4 kroki do realizacji zadań

Kontakt

Skontaktuj się z nami korzystając z maila lub telefonu. Nakreśl nam problem, a my przygotujemy zakres działań.

Spotkanie

Podczas naszego spotkania, szczegółowo omówimy Państwa sprawę. Przedstawimy wycenę i przejdziemy do kolejnego kroku.

Umowa

Po akceptacji warunków, przechodzimy do podpisania umowy. Umowa pozwala zabezpieczyć interesy obu stron. Po podpisaniu umowy przechodzimy do realizacji zlecenia.

Realizacja

Czas na realizację zlecenia, wynika z określonego planu działania. Podczas realizacji zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Po zakończeniu pracy, otrzymają Państwo od nas szczegółowe sprawozdanie.